Категорія продукту

Зв'язатися з нами

Зателефонуйте нам по телефону: 86-0631-3581111 (Міжнародний бізнес)

Факс: 86-0631-8805589

Додати: № 9 JiuLong Road, економічної зони розвитку, Wendeng, Weihai місто, провінція Шаньдун, Китай 264400

Напишіть нам: sales@composite-china.com

Графік роботи:

Пн Сб (8:00 - 17:00 вечора)

Зателефонуйте нам, коли вам потрібна допомога. Ми завжди раді допомогти

Сайт посилання:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Вуглецевого волокна трубки в розвитку машинобудування

- Aug 03, 2015 -

Комплексне виконання вуглецевого волокна, роблячи його в той же час як конструкційних матеріалів і функціональних матеріалів досліджень, має важливе значення, вона може вирішити багато хто інші матеріали не може вирішити проблему. AT присутній в основному в плані зміцнення поєднання вуглецевого волокна і бетону і менше у вихідному застосунку, при проектуванні структури. З-за коштувати питань, постійне шаблони також переважають скловолокна. Вуглецевого волокна трубки прикладних досліджень роботи в цій галузі є на ранніх стадіях, не обмежуючись залізобетонні колони, є ніяких повідомлень про бетонні підлоги і стін. Застосування вуглецевого волокна у цивільній інженерній з дуже широкий простір для розвитку.

Крім того, у виробництві Вуглецеві матеріали, в залежності від потреб покращення продуктивності Вуглецеві і графітові матеріали, як правило, використовує наступні кілька видів просочення агента:

(1) смоли чи асфальті. Для акціонерних просочені електродів для високої потужності Електроди графітові і ультра високої потужності графіту електрод випалювання онтології і так далі. В даний час часто використовуваних кам'яновугільної крок просочення заготовки електродів і США та інших країн з асфальту просочені заготовок електродів.

(2) смоли. Використовуються в основному в просоченою графітові матеріали для підготовки непроникною графіту для хімічної промисловості.

(3) низький плавлення металу. В основному використовується в просоченою графітової продукції для конкретних цілей, таких як Ротарі двигуна, розсувні електричних контактів, таких як вискоблювання.

(4) змащення. В основному використовується в просоченою графітової продукції, спрямованих на поліпшення до стирання графіту матеріалів, виробництво Підшипники ковзання, ковзання контакту, повітря або підводний Мотор щітки і т. д.


Related Products