Категорія продукту

Зв'язатися з нами

Зателефонуйте нам по телефону: 86-0631-3581111 (Міжнародний бізнес)

Факс: 86-0631-8805589

Додати: № 9 JiuLong Road, економічної зони розвитку, Wendeng, Weihai місто, провінція Шаньдун, Китай 264400

Напишіть нам: sales@composite-china.com

Графік роботи:

Пн Сб (8:00 - 17:00 вечора)

Зателефонуйте нам, коли вам потрібна допомога. Ми завжди раді допомогти

Сайт посилання:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Вуглецевого волокна продукти

- Aug 03, 2015 -

Тому немає не вуглецю керамічного матеріалу, а також ім'я з технічної точки зору. Вуглецю Crystal є лише одним з виробництва своїх власних продуктів необхідності імена. На національному рівні на електричні поверх опалення технічних даних і галузевих стандартів існує вуглецю кристал опалення це твердження не знайдено. Опалення елемента матеріалу неоднакові. Вуглецевого волокна нагрівальний елемент є вуглецевого волокна як диригент матеріал. Це сильніше, ніж сталь, невеликий щільності, ніж алюмінію і нержавіючої сталі більш стійкі до корозії, ніж сталь, більш стійкі до високої температури, а також проводять, як мідні електричні, теплових і механічних матеріал. Широко використовуються продукти в аерокосмічній, спортивний інвентар, медичного обладнання.

Вуглецю кристал, простіше кажучи, вуглецю, Crystal продукти є вуглецю частинки для струмопровідного матеріали, приєднатися клей запресована в аркуш. Виробництво даного продукту не вимагає будь-якої елітного технології та патентів, саме з цієї причини, буде вирватися з ночівля понад 10 вітчизняних виробників. Електромагнітне втручання безкоштовного використання, ні пилу, немає шуму та забруднення. Розігрів швидко: даний продукт є економіка тепла з підігрівом 1-2 хвилини: цей продукт призначений для низькою ціною доступною для широкого загалу, не тільки купувати, щоб заощадити гроші, використовуючи заощаджень, перетворення енергії на 30% (металеві тепла) і може автоматично контролювати температуру. І цей продукт має роль фізіотерапії здоров'я продуктів в тепло в той же час, також має 3-20um довжина хвилі далеко інфрачервоного випромінювання, показник переходів випромінювання вище 68% вище, ніж національні стандарти для аналогічних продуктів. Дальньому інфрачервоному є сучасним медичним співтовариством як "світло життя", дослідження показали, що людське тіло для дальній інфрачервоний кращого засвоєння більше 6 м, одержавши дальній інфрачервоний, резонансна засвоєння людської тканини і клітини, підвищує активність обмін речовин, зменшує зайвий жир. Електричні лінію інфрачервоної хвилі довжиною 3-20um, далекого інфрачервоного для здоров'я людини і променева терапія ефекти не сухою чистою, є нові зелені продукти енергозбереження. Безпечної, надійної, давно обслуговування життя.

Продукт частин і весь зазвичай протестовані строгих скринінгу, старіння та діелектрику міцності, ніж стандарт 2000V, посилюється його вуглецевого волокна нагрівальних елементів за високого тиску, повністю подолати фільм опалення, струмопровідного покриття, тонер та інші нагрівальних елементів, легко перерви, легко впасти, перекису, надструмів, повільному вогні опору та ізоляції дефектів. Цей продукт легкий вага, забруднення, надійна, термін служби не менш ніж 100 000 годин. Має трьох рівнів контролю температури. 1 дріт з над температурний перемикач захисту. 2 термостат з термозахист off. 3 температуру постійною кімнатної температури коригування перемикач настроєно тримати в теплі. Шок опір більше, ніж 3000 v. Немає ні магнітні хвилі випромінювання. Технічні дані максимум робочої температури: 300 ℃ довгострокового використання напруга: 3 600V AC 12-380 в довгостроковій перспективі робочих температур: 80-200 ° c тиск: 3700-5000v (50 Гц) 1 хв, мерехтіння безкоштовно розбивка опору ізоляції > 500 МОМ використовувати температура навколишнього середовища:-55- + 45


Related Products