Категорія продукту

Зв'язатися з нами

Зателефонуйте нам по телефону: 86-0631-3581111 (Міжнародний бізнес)

Факс: 86-0631-8805589

Додати: № 9 JiuLong Road, економічної зони розвитку, Wendeng, Weihai місто, провінція Шаньдун, Китай 264400

Напишіть нам: sales@composite-china.com

Графік роботи:

Пн Сб (8:00 - 17:00 вечора)

Зателефонуйте нам, коли вам потрібна допомога. Ми завжди раді допомогти

Сайт посилання:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

2016 розвивається акцент вуглецевого волокна промисловості

- Aug 06, 2016 -


1. безпілотний літальний апарат (БЛА) промисловості. Безпілотний літальний апарат (БЛА) є зараз дуже популярний продукт, його функціональної різноманітності, таких як антена, тестування навколишнього середовища, топографічна зйомка та зіставлення, розпилення пестицидів тощо. Тепер популярною тенденцією є застосування матеріалів вуглецевого волокна безпілотних літальних апаратів частин, тому що це дуже світло вагою, високою міцністю, допомагає подолати опір aloft.

3K-ткані вуглецевого волокна - листи


2. на автомобільній промисловості. Вуглецевого волокна, використовуваних в автомобілі на давно, в останні роки, громадянської автомобілях почав використовувати вуглецевого волокна деталей, важливо розуміти авто легкий, вигляд точки зору є дуже красивий, модні, популярних молодих людей.

вуглецевого волокна механічної руки


3. техніки виготовлення промисловості. Вуглецевого волокна можуть бути замість металу, що використовуються у виробництві маніпулятор механічної руки та інші компоненти, механічні щит, її сейсмічної діяльності добре, добре для машина швидка і стабільна робота. Загальних металевих матеріалів легко іржі, це не проблема.


4. високих Залізний промисловості. Як ми всі знаємо, Китай є будувати Високошвидкісні залізничні, зручніше між різними містами. Використовуючи вуглецевого волокна продукти структуру, може зменшити вагу, швидкість, економії енергії і захисту навколишнього середовища.Вище чотирьох областей є ключовим моментом розвитку галузі вуглецевого волокна в майбутньому. Крім того, вона може також використовуватися в музичних інструментів звук, Спортивні товари, меблі, медичної біології. З розвитком науки і техніки, використовуючи діапазон все ще знаходиться в подальше розширення, величезний ринок.


Related Products